BARBICIDE KONCENTRAT DO DEZYNFEKCJI 1900ml

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 125,00 zł 125.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

BARBICIDE KONCENTRAT DO DEZYNFEKCJI NARZĘDZI I AKCESORIÓW 1900 ML

Skoncentrowany środek dezynfekujący. Bezwzględny dla bakterii, grzybów i wirusów Nie zawiera etanolu, aldehydów i fenoli. Nowoczesna technologia na bazie czwartorzędowych związków amoniowych.

Szerokie spektrum działania. Koncentrat zwalcza bakterie z rodzaju Pseudomonas, gronkowce, salmonellę oraz choroby grzybicze, łącznie z grzybicą stóp. Koncentrat do dezynfekcji BARBICIDE zwalcza wirusy HIV (Aids), żółtaczki typu B i C oraz H1N1 (świńskiej grypy).

WIELOSTRONNE ZASTOSOWANIE: Bezpieczeństwo stosowania w przypadku dezynfekcji powierzchni akrylowych (solarium), stali szlachetnej, plastiku, grzebieni, szczotek, wałków, nożyczek do włosów oraz narzędzi do manicure. Koncentrat posiada formułę ochrony przed rdzewieniem.

PROSTA DEZYNFEKCJA: Zmieszać koncentrat z wodą w proporcji 1:16 (60 ml na 1 l wody). Zanurzyć nożyczki i narzędzia metalowe w roztworze BARBICIDE przynajmniej na 3 minuty, jednak nie dłużej niż na godzinę. Nie należy pozostawiać narzędzi w roztworze na noc! Następnie opłukać narzędzia pod wodą. Roztwór należy zmieniać przy- najmniej 2 razy w tygodniu.

PROPORCJE SPORZĄDZENIA ROZTWORU: Na pojemnik szklany duży: 60 ml koncentratu na 1000 ml wody Na pojemnik szklany średni: 45 ml koncentratu na 650 ml wody 

POJEMNOŚĆ: 1900 ML

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl