• Szampon na Łuszczycę i Łojotokowe Zapalenie Skóry - 500ml

Brak towaru
99.00 -37% 62.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 10.95
Odbiór osobisty 0
PACZKA W RUCHU 10.95
Paczkomaty InPost 14
Kurier 17
Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność Brak towaru
Waga 0.7 kg
Zostaw telefon

Szampon na Łuszczycę i Łojotokowe Zapalenie Skóry - 500ml

Dogłębnie oczyszcza i odżywia skórę głowy.

  • wspomaga walkę z dolegliwościami skóry głowy, takimi jak swędzenie, przetłuszczanie się oraz podrażnienia
  • wspomaga walkę z łuszczycą, łojotokowym zapaleniem skóry i silnym łupieżem
  • normalizuje wydzielanie sebum i przywraca odpowiednie nawilżenie skóry głowy
  • posiada silne właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze
  • działa już od pierwszego użycia

Przywrócenie równowagi skórze głowy, która jest podrażniona, przetłuszczająca się, swędząca lub dotknięta takimi schorzeniami jak łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry to ciężka sprawa. Przetłuszczaniu włosów, często towarzyszy łupież lub swędzenie, a łuszczące się zmiany swędzą i pieką. Dłuższe włosy znacznie utrudniają aplikację łagodzących kremów i maści, a stosowanie standardowych szamponów i odżywek nie rozwiązuje problemu.

Szampon do włosów Healpsorin stanowi doskonałą alternatywę dla agresywnych preparatów, które tylko pogarszają stan Twojej skóry.

  • w pełni naturalny skład pozbawiony zbędnych konserwantów i barwników
  • silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze
  • właściwości złuszczające, które oczyszczają naskórek i ograniczają zmiany łuszczycowe
  • nawilża i odżywia skórę głowy

Łuszczyca skóry głowy czy łojotokowe zapalenie skóry (inaczej – ŁZS) to schorzenia, które często powodują znaczny dyskomfort u chorych. Szampon Healpsorin dostępny bez recepty, usuwa pojawiającą się łuskę, a jednocześnie głęboko nawilża skórę i redukuje podrażnienia.

Preparat zawiera innowacyjny związek - Dermosoft® Decalact Liquid - ograniczający rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów. Pielęgnacja skóry głowy nie musi być już wyzwaniem! Z szamponem dermatologicznym Healpsorin pozbędziesz się łuski, podrażnień i łupieżu.

Specjalistyczny szampon Healpsorin to doskonałe uzupełnienie leczenia chorób skóry głowy.

Na jakie problemy skórne pomoże: Łuszczyca, silny łupież, łojotokowe zapalenie skóry.

Jak używać: Nałóż niewielką ilość produktu i dokładnie wmasuj w skórę głowy. Pozostaw szampon na głowie przez ok. 3-7 minut. Dokładnie spłucz.

 

Pamiętaj o systematycznym kontrolowaniu zmian na skórze. Kiedy leczony obszar skóry zaczyna swędzieć to znak, że terapia zaczyna działać. Możesz również zaobserwować większą ilość sypiących się z głowy płatków. Tak reaguje nasza skóra.

Kluczowe składniki

Dermosoft® Decalact Liquid - związek aktywny pochodzenia naturalnego. Wykazuje działanie higieniczne, dzięki czemu stanowi skuteczną broń do walki z łupieżem. Ogranicza także nadmierne wydzielanie sebum, co jest kluczowe w leczeniu łojotokowego zapalenia skóry.

Kwas salicylowy - jest odpowiedzialny za mikrozłuszczające działanie szamponu Healpsorin. Delikatnie usuwa martwy naskórek, oczyszczając skórę głowy i ograniczając jej nadmierne łuszczenie się.

Mocznik - wchodzi w skład NMF, czyli naturalnego czynnika nawilżającego skórę. Chroni ją przed nadmiernym przesuszeniem poprzez wiązanie wody w jej najgłębszych warstwach. Dodatkowo, mocznik polepsza wchłanianie innych związków aktywnych w głąb skóry.

Ekstrakt z żywokostu - zawiera duże ilości alantoiny, która odpowiada za łagodzenie podrażnień i stanów zapalnych. Żywokost jest ziołem doskonale redukującym stany zapalne, a także uporczywe swędzenie i pieczenie.

Olejek z gorzkiej pomarańczy - to olejek eteryczny o przyjemnym, cytrusowym zapachu. Wykazuje działanie przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne.

 

Pełna lista składników: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Urea, Salicylic Acid, Polysorbate-20, Parfum, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Symphytum officinale Leaf Extract, Citrus Aurantium Amara Flower Oil, Pogostemon Cablin Oil, Cyanocobalamin, Limonene, Linalool

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny